Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Opłaty za muzykę - Aktualności

17 marca 2017 r.

ZPAV po raz drugi został partnerem Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

Związek Producentów Audio Video drugi rok z rzędu został oficjalnym partnerem Enea Spring Break Showcase Festival & Conference.

ZPAV po raz drugi został partnerem  Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

Przedstawiciele ZPAV wezmą udział w konferencji towarzyszącej festiwalowi i podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

W piątek 21 kwietnia uczestnicy konferencji Enea Spring Break będą mogli między innymi porozmawiać o współpracy na międzynarodowym rynku muzycznym. Przedstawiciele ZPAV postarają się odpowiedzieć na pytanie: czy poza siecią dużych wytwórni możliwa jest współpraca między wytwórniami z różnych krajów? A także: jak współpracować z zagranicznymi wytwórniami i producentami muzycznymi?

W sobotę 22 kwietnia ZPAV zaprasza na dyskusję Czy artysta potrzebuje dziś wytwórni?, która odbędzie się o godzinie 13.45, oraz na prezentację polskiego rynku fonograficznego o godz. 15.00.

To jednak nie wszystkie aktywności Związku w trakcie tegorocznej edycji Enea Spring Break. Wkrótce ogłosimy kolejne szczegóły.

Szczegółowy program części konferencyjnej Enea Spring Break:

http://spring-break.pl/panele/

Wstęp na panele jest wolny (do wyczerpania miejsc w sali).

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w Poznaniu. Szczegóły na www.spring-break.pl

Value gap
ZPAV Muzz-on - tylko legalna muzyka