Tu jesteś:
Newsletter

27.06.2017
Powrót do newslettera

Polsat uruchomił nowy kanał muzyczny

Polsat uruchomił nowy kanał muzyczny

Telewizja Polsat wprowadziła do swojej oferty nowy kanał poświęcony muzyce – Polsat Music. Nowa stacja wystartowała 26 maja bieżącego roku i nadawana jest w jakości FULL HD.

Jak twierdzą przedstawiciele Polsatu, w programie znajdą się hity z pierwszych miejsc światowych oraz polskich list przebojów. Ponadto stacja ma nie koncentrować się wyłącznie na jednym gatunku, ale będzie prezentowała szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym i czego chcą słuchać i oglądać widzowie. Polsat Music ma promować zarówno największe przeboje z całego świata, jak i twórczość rodzimych artystów.

Widz chce dostępu do najlepszej muzyki w najlepszej jakości, dlatego jako pierwsi na rynku wprowadzamy kanał muzyczny w jakości FULL HD, gwarantując najwyższą jakość cyfrowego obrazu i dźwięku. Polsat Music będzie idealnym kanałem dla wszystkich fanów muzyki i rozrywki na najwyższym poziomie. Selena Gomez, Ariana Grande, Rihanna, Katy Perry, Brodka, Ania Dąbrowska, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Justin Timberlake, Pitbull, Ed Sheeran, David Guetta, Coldplay, The Weeknd, Grzegorz Hyży, Bednarek, Dawid Podsiadło czy Enej – to tylko część artystów i zespołów, których klipy muzyczne zobaczymy na antenie naszego nowego kanału – mówi Ewa Czekała, szefowa Polsat Music.

Ramówka Polsat Music została podzielona na trzy główne pasma: Poranne Hity – nadawane od 6:00 do 10:00, Gorące Hity – od 10:00 do 13:00 oraz Tylko Hity – od 13:00 do 16:00.

Źródło: polsatnews.pl