Tu jesteś:
Newsletter

31.08.2017
Powrót do newslettera

Spotify pojawi się na urządzeniach Xbox One

Spotify pojawi się na urządzeniach Xbox One

Spotify już niedługo będzie dostępny na konsolach Xbox One. Urządzenie zintegrowane z popularnym serwisem streamingowym będzie dostępne na 34 rynkach na całym świecie.

Nowa funkcja Xboxa pozwoli użytkownikom na spersonalizowanie doświadczeń związanych z grami poprzez dobór towarzyszącej im muzyki. Osoby korzystające z Xboxa będą mogły bez ograniczeń korzystać z aplikacji – możliwe będzie tworzenie własnych playlist, odtwarzanie ich przed uruchomieniem danej gry, a także w trakcie całej zabawy. Gracze będą mieli dostęp do bazy 30 milionów różnych utworów muzycznych. Co więcej, użytkownicy będą mogli kontrolować muzykę bez konieczności wyłączania danej gry, całkowicie niezależnie od niej.

Muzyka staje się coraz ważniejszym czynnikiem w trakcie doświadczeń związanych z graniem na konsoli. Dziś jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy zaoferować naszym fanom Xboxa One, z możliwością wyboru ich unikalnego soundtracku w trakcie gry – stwierdził Mikael Ericsson, jeden z dyrektorów Spotify.

Spotify będzie dostępny dla graczy w wersji darmowej oraz premium. Z myślą o użytkownikach Xboxa serwis streamingowy stworzył także specjalne playlisty skierowane właśnie do nich: Epic Gaming oraz Power Gaming.

Źródło: musicweek.com