Tu jesteś:
Newsletter

21.12.2017
Powrót do newslettera

Amazon Music Unlimited dostępny w Polsce

Amazon Music Unlimited dostępny w Polsce

Amazon uruchomił w 28 państwach nową platformę muzyczną oferującą streaming utworów. Amazon Music Unlimited jest już dostępny także w Polsce.

Nowa usługa streamingowa oferuje użytkownikom bazę ponad 40 milionów utworów, których można słuchać na smartfonach, komputerach i urządzeniach przenośnych właściciela platformy (np. Amazon Echo). Działanie serwisu jest identyczne jak w przypadku innych tego typu platform, takich jak Spotify czy Apple Music. Firma przygotowała trzy opcje abonamentowe. Najtańsza opcja – to koszt w wysokości 8,50 zł za miesiąc i przeznaczona jest wyłącznie dla właścicieli głośnika Amazon Echo. Druga opcja kosztuje 17 zł za miesiąc i z niej może skorzystać każdy. Ostatnia wysokość abonamentu wynosi 25 zł za miesiąc i przeznaczona jest dla rodzin (maksymalnie 6 osób korzystających z platformy). Warto też wspomnieć, że nowi użytkownicy mogą testować działanie serwisu streamingowego przez miesiąc za darmo.

Dotychczas Amazon Unlimited Music działał tylko na niektórych rynkach, m.in. na brytyjskim, niemieckim, amerykańskim, austriackim i japońskim. Teraz został uruchomiony także w krajach Ameryki Płd. i w kolejnych krajach Europy.

Źródło: spidersweb.pl/ rp.pl