Tu jesteś:
Newsletter

27.01.2017
Powrót do newslettera

Idol powraca na antenę

Idol powraca na antenę

Program Idol powraca do telewizyjnej ramówki. Pierwszy odcinek popularnego talent show zostanie wyemitowany 15 lutego w Polsacie.

Początkowo przedstawiciele programu mówili o jego premierze dopiero na wiosnę, jednak jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, nowy Idol zadebiutuje już za niespełna miesiąc. Prowadzącym ponownie został Maciej Rock, zaś w jury zasiądą: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz oraz Wojciech Łuszczykiewicz. Powrót programu na antenę skomentowała dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew:

Był to pierwszy wielki show Polsatu oparty na formacie, przez który przewinęły się naprawdę znaczące nazwiska. Tu debiutowała, wówczas 16-letnia, Sylwia Grzeszczak, siostry Przybysz, Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Wojtek „Łozo” Łozowski, Ala Janosz, a także śpiewające aktorki: Anna Czartoryska-Niemczycka, Joanna Kulig czy czołowy głos RMF-u – Kamil Baleja. Kiedyś wydawało mi się, że rynek tych, którzy zechcą przyjść na eliminacje do talent show się wyczerpie, ale rosną wciąż nowi kandydaci. Jestem zatem dobrej myśli.

Pierwsze cztery edycje Idola były emitowane przez Polsat od 2002 do 2005 roku. Największą popularnością cieszyła się druga edycja, którą obejrzało 3,4 miliona widzów.

Źródło: wirtualnemedia.pl