Tu jesteś:
Newsletter

26.02.2015

Muzyka, która poprawi wizerunek restauracji i przyciągnie gości Jeżeli ma się wykwalifikowaną załogę, dobre jedzenie i odpowiedni wystrój, niewiele więcej trzeba lokalom gastronomicznym by odnieść sukces. Ostatnim elementem, który może zaważyć na sukcesie restauracji, baru czy kawiarni, jest odpowiednio dobrana muzyka.

Lista OLiS – styczeń 2015 Debiutancka płyta Dawida Podsiadło Comfort and Happiness wraca na 1. miejsce listy OLiS. Drugim najczęściej kupowanym albumem w styczniu jest kompilacja Keep Calm and Dance With Empik. Miejsce 3. należy do płyty Scarlett i grupy LemOn.

Zestawienie AIRPLAY – styczeń 2015 Najczęściej odtwarzanym utworem w stacjach radiowych w styczniu była piosenka Take Me To Church Irlandczyka Hozier. W pierwszej trójce znalazły się również utwory Sun Goes Down i Habits (Stay High).

TOP Dyskoteki ZHU i Faded to numer jeden w najnowszym zestawieniu TOP Dyskoteki. W pierwszej trójce ponadto singiel hiszpańskiego piosenkarza Enrique Iglesiasa Bailando wykonany z gościnnym udziałem Seana Paula i kubańskiego wokalisty Descemera Bueno oraz australijsko-nowozelandzki duet Timmy Trumpet & Savage z przebojem Freaks.

Wyróżnienia Złotych, Platynowych i Diamentowych Płyt Zarząd ZPAV przyznał kolejne wyróżnienia Złotych, Platynowych i Diamentowych Płyt. Złotem pokryło się łącznie 9 albumów, w tym 6 polskich wydawnictw. Przyznano także cztery Płyty Platynowe, trzy Podwójnie Platynowe oraz jedną Płytę Diamentową.

Chilli ZET oddaje częstotliwości na rzecz Antyradia Od 15 lutego stacja radiowa Antyradio należąca do Grupy Eurozet, poszerzy swój zasięg o największe polskie miasta w tym m.in. o Gdańsk, Gdynię i Poznań. Będzie nadawać łącznie w trzynastu miastach i aglomeracjach. Zasięg techniczny stacji wzrośnie do prawie 8 mln osób.

Polo TV najpopularniejszym kanałem muzycznym 2014 roku Polo TV kolejny rok z rzędu jest liderem rankingu telewizyjnych stacji muzycznych. Na kolejnych miejscach podium również bez zmian – kolejno Eska TV i 4fun tv.

Oscary 2015 Oscar za Najlepszą Piosenkę powędrował do rapera Commona i wokalisty Johna Legenda, którzy wspólnie nagrali utwór Glory do filmu Selma. Za najlepszą muzykę filmową nagrodę otrzymał Alexandre Desplat za muzykę do filmu Grand Budapest Hotel.

Zwycięzcy Grammy Awards 8 lutego odbyła się 57. gala rozdania nagród Grammy. Największym wygranym okazał się Sam Smith, który zdobył cztery statuetki w kategoriach: Piosenka Roku, Nagranie Roku, Debiut Roku oraz Najlepszy Album Pop.